با طبیعت باش تا سالم بمانی

تورمالین صورتی(روبلیت)(Rubellite)

نویسنده :
تاریخ:چهارشنبه 5 خرداد 1389-09:30 ق.ظ

تاثیر بر بدن
این سنگ سرگیجه را درمان میکند و حافظه و قلب را نیرو میبخشد. بیماریهای مربوط به ناخن ها و اعصاب را درمان میکند. برای درمان بعضی گونه های نازائی، بیماریهای دستگاه تناسلی و مسائل مربوط به عادت ماهیانه و تسکین دهنده التهابات مفصلی است. مجاری خونی را نیرو بخشیده و سیستم ایمنی بدن را فعال و کبد را تصفیه میکند و لنف و هورمونها را برمی انگیزد. از ما در برابر تشعشعات منفی برای مثال اشعه ایکس و غیره حمایت میکند.

اثر بر روح و روان
تورمالین صورتی بیشتر قابل توجه جنس مذکر است. نگرانیها سرخوردگیها یا ناکامی های در ارتباطات و یا زندگی مشترک بین زوج ها را از بین میبرد.. تورمالین صورتی به اراده احترام به خود و قدرت بیان میدهد. نیروی تمرکز را در ما زیاد میکند و عوارض و بیماریهای روان تنی را درمان میکند. نیروی عشق و دلباختگی را در ما بیدار و تنظیم میکندو نوسانات قوی برای شادی ، شور و هیجان در زندگی را منتشر میکند.

نشان طالع بینی
تورمالین صورتی مختص صور فلکی قوچ، ترازو و عقرب است.

طبقه چاکرا
این سنگ برای چاکرای قلب محلی که زخمها و رنجشهای زندگی رها میشوند در نظر گرفته شده است و در این چاکرا ایجاد صلح و هماهنگی میکند.

فروش و نگهداری
روبلیت یا تورمالین صورتی در بازار تجارت بصورت سنگی نتراشیده ، صیقلی و جواهر داخل زنجیر در دسترس است. این سنگ خیلی کم بصورت جواهر دیده میشودو بسیار گران است. معمولا با آب شسته و تخلیه میشودو ترجیحا در نور خورشید شارژ نکنید.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
خرید باطری فرسوده
دوشنبه 26 خرداد 1399 02:03 ق.ظ
بی نظیر بود
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات